O nás

"Jsme 2 Ergoterapeutky. Společná práce v oboru rehabilitace  a zájem o problematiku terapie ruky nás zavedli až sem. K naší další srdcovce "

 

Je pro nás důležité, aby byly pomůcky, které pacient využívá den co den ergonomické, smysluplné a dostupné - ideálně už v ambulanci lékaře nebo terapeuta.

A protože rády rozvíjíme nové myšlenky a sdílíme s kolegy zkušenosti, stvořili jsme e-shop, kde najdete nejen materiál pro výrobu individuálních ortéz, ale i návody,  jak je zhotovit. 

Fandíme všem, kteří mají odvahu zkusit něco nového, a proto nabízíme i poradenství při výběru materiálu, který ve své praxi nejčastěji využijete.Připravujeme pro Vás i workshopy plné praktických nácviků, tipů a triků jak s materiály pracovat. 

S ostrými nůžkami a trochou šikovnosti v kombinaci s jasnou představou o požadovaném efektu jste schopni za pár minut vyrobit přesně to co potřebujete - variabilní ortézy a bandáže. 

 

Materiály neustále testujeme v praxi. Proto Vám můžeme s čistým svědomím říct, že jsou multifunkční, efektivní a budou Vašim dobrým pomocníkem v terapiích. Uplatníte je i v rámci dlahování, kde je kombinace pružných tahů se statickými prvky výhodná a dá se s ní doslova "čarovat". 

 

 

Myslíme i na udržitelnost. Pro balení zásilek používáme obalový materiál, který již jednou posloužil.

Každá krabice a výplňový materiál dostává s Vaší zásilkou druhou šanci. 

Díky tomu šetříme planetu a vy s námi.

 

Tak směle do toho! :-)

Zuzka a Kristy

IMG_0219